Прес-реліз про найбільш резонансні кримінальні правопорушення та події за добу станом на 5 грудня 2014 року

Військові злочини
3 грудня протягом доби бойовики здійснювали мінометні обстріли з території смт. Фрунзе (підконтрольної ЛНР) у напрямку с. Кримське Новоайдарського району. Жертв та постраждалих немає. Даний факт зареєстровано.
4 грудня під час обстрілу с. Кримське (Новоайдарського району) два військовослужбовці ЗСУ (1975, 1977 р.н.) отримали поранення. Даний факт зареєстровано.
4 грудня під час обстрілу району «Профілакторії» (м. Щастя) отримав осколочне поранення лівого передпліччя 37-річний місцевий мешканець. Наразі чоловік госпіталізований до лікарні. Даний факт зареєстровано.
4 грудня під час обстрілу території ТЕС м. Щастя осколочне поранення правої руки отримала місцева мешканка 1961 р.н. Даний факт зареєстровано.
4 грудня бойовики здійснювали мінометні та артилерійські обстріли:
- протягом доби зі сторони м. Луганська з РСЗВ БМ–21 «Град» здійснювалися обстріли с. Кримське Новоайдарського району та прилеглої території населеного пункту;
- у період часу з 11.15 по 11.30 з території м. Первомайська (підконтрольної ЛНР) обстріл (10 пострілів) вул. Первомайської м. Попасна;
- о 14.00 обстріл (5 пострілів) гаражного кооперативу «Сосновий бор» та ТЕС у м. Щастя;
- о 14.15 з території м. Первомайська (підконтрольної ЛНР) обстріл (10 пострілів) блокпосту Національної гвардії України (НГУ), розташованого у с. Світличне Попаснянського району;
- о 19.30 зі сторони пам’ятника «Князю Ігорю» обстріл смт. Станиця Луганська;
- о 20.45 з території с. Весела Гора Слов’яносербського району (підконтрольної ЛНР) обстріл (10 пострілів) блокпосту Збройних сил України (ЗСУ) у районі м. Щастя.
- о 20.50 з території с. Весела Гора Слов’яносербського району (підконтрольної ЛНР) обстріл ТЕС, автостанції та профілакторію у м. Щастя.
Дані факти зареєстровані.
Злочини проти волі, честі та гідності особи
4 грудня до Старобільського райвідділу міліції поштою надійшла заява від 30-річного чоловіка про те, що 17 липня озброєні особи на вул. Коцюбинського у м. Луганську заволоділи його особистим майном та незаконно позбавили волі. Даний факт зареєстровано.
Захоплення державних будівель
4 грудня до Старобільського райвідділу міліції надійшла заява від керівництва Державної екологічної інспекції у Луганській області про те, що у жовтні поточного року невідомі озброєні особи захопили приміщення Державної екологічної інспекції у Луганській області, що розташоване на вул. Андрія Ліньова у м. Луганську. Даний факт зареєстровано.

Незаконне заволодіння автотранспортом
4 грудня до Сєвєродонецького міськвідділу міліції поштою надійшли матеріали за зверненням чоловіка 1987 р.н. про те, що на початку червня поточного року невідомі особи незаконно заволоділи його автомобілем ЗАЗ «Sens», д/з АН 1732 ІМ, який знаходився на СТО на вул. Нова у м. Луганську. Даний факт зареєстровано.
4 грудня до Сєвєродонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 26-річного чоловіка про те, що 23 листопада четверо озброєних невідомих осіб у районі залізничного переїзду у с. Голубовка м. Кіровська незаконно заволоділи автомобілем «ВАЗ-211040», д/з ВВ 4623 ВТ. Даний факт зареєстровано.
Того ж дня до Сєвєродонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від луганчанина 1962 р.н. про те, що 8 серпня невідомі особи у с. Георгіївка (Лутугинського району) незаконно заволоділи його автомобілем «МАЗ-437041», білого кольору, д/з ВВ 2789 ВХ. Даний факт зареєстровано.
4 грудня до Старобільського райвідділу міліції надійшла інформація про те, що у період часу з 1 вересня по 4 грудня невідомі особи від будинку по вул. Радянській у м. Луганську незаконно заволоділи автомобілем «Kia Sportage», зеленого кольору, д/з ВВ 6000 ВВ, який перебував на балансі «Машино-технологічній станції «Альянс». Даний факт зареєстровано.
4 грудня до Попаснянського райвідділу міліції надійшла заява від керівництва Управління регіональних електричних мереж про те, що 7 серпня група невідомих озброєних осіб незаконно заволоділи автомобілями управління: «ГАЗ-33023» д/з ВВ 1281 АТ, «ГАЗ -66» д/з ВВ 28-47 АК, «ГАЗ-3309» д/з ВВ 8013 ВК, «УАЗ 3741-01» ВВ 3076 АТ, які знаходилися на вул. Макаренка у м. Первомайську. Даний факт зареєстровано.
Грабіж
4 грудня до Сєвєродонецького міськвідділу міліції звернулася 54-річна місцева мешканка з заявою про те, що о 21.40 невідома особа в районі перехрестя автошляхів по вул. Гоголя та Єгорова (м. Сєвєродонецька) відкрито заволоділа її жіночою сумкою з особистими речами. Даний факт зареєстровано. Уживаються заходи щодо розшуку та затримання особи, причетної до вчинення кримінального правопорушення.
Викрадення зброї
4 грудня до Сватівського райвідділу міліції звернувся чоловік 1965 р.н. з заявою про те, що 27 листопада невідомі особи з його будинку на вул. Асфальтна у с. Власовка (Краснодонський район) незаконно заволоділи пристроями для відстрілу гумових куль «Камбріг» та ПМР, калібру 9 мм, АКМС – МФ, калібру 7,62, та нарізним мисливським карабіном «Вулкан ТК», калібру 5,45 мм. Даний факт внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 262, ч. 3 ст. 185 КК України.
Вилучення наркотиків
4 грудня у ході проведення оперативного-розшукових заходів співробітники міліції біля торгівельної бази на вул. Заводський у м. Сєвєродонецьку у 34-річного місцевого мешканця виявили та вилучили 100 грамів марихуани. Даний факт зареєстровано. Вилучене спрямоване на дослідження. Проводиться подальша перевірка.
4 грудня о 10.20 співробітники міліції, під час несення служби на блокпосту на автошляху сполученням Лисичанськ-Луганськ, у ході огляду автомобіля «VOLVO 440», під керуванням 36-річного жителя м. Лисичанська, виявили та вилучили 200 грамів марихуани. Даний факт зареєстровано. Вилучене спрямовано на дослідження. Проводиться подальша перевірка.
4 грудня у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Попаснянського райвідділу міліції у будинку на вул. Леніна у м. Попасна за місцем мешкання 32-річного чоловіка виявили та вилучили 250 грамів марихуани. Даний факт зареєстровано. Вилучене спрямовано на дослідження. Проводиться подальша перевірка.
Безвісти зниклий
До Лисичанського міськвідділу міліції від місцевої мешканки 1964 р.н. надійшла заява про те, що 2 грудня пішов з дому та не повернувся її знайомий гр. Лєженцев О.В., 1972 р.н. Даний факт зареєстровано. Уживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження чоловіка.

ВЗГ ГУМВС України
у Луганській області